Krásné ubytování

v krásné přirodě

Apartmán Bovei

kousek od sjezdovek

Bovei: kouzelné místo k relaxaci a odpočinku

Dům se nachází na slunném místě v obci Dolní Dvůr, v srdci Krkonoš. V prvním patře je prostorný apartmán pro max. 8 osob, ze kterého si můžete vychutnat krásný výhled na okolní hřebeny Krkonoš. Dům je umístěn v těsné blízkosti sjezdovky, na okraji národního parku.

Dům je ideálním výchozím bodem pro milovníky zimních sportů a pěší turistiky.

Nemovitost Bovei

To je relaxace, sport, odpočinek!

Naše nemovitost svou polohou nabízí spoustu možností, a to nejen v zimě. Zkontrolujte si obsazenost zde. Těšíme se, že Vás budeme moci přivítat jako naše hosty, rádi Vám doporučíme výlety do blízkého okolí, seznámíme Vás s aktuální nabídkou kulturního a sportovního vyžití.

Apartmán

Apartmán

Apartmán má útulný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 3 prostorné ložnice (2, 2 a 4 osoby), balkon, sprchový kout a WC.


Dolní Dvůr

Dolní Dvůr

V Dolním Dvoře si můžete vychutnat lyžování na několika sjezdových tratích. Zázemí lyžařského centra SKI FAMILY dále nabízí ski bar, pronájem a servis lyží a lyžařskou školu. Pro nejmenší je zde Kid Park s dvěma vleky.

Rezervace

Rezervace

Jste přesvědčeni o našem apartmánu? Napište nám a budeme Vás kontaktovat co nejdříve ohledně možností a cen.

S láskou se postaráme o Vaše pohodlí.

Zvířata jsou vítána

Zvířata jsou vítána

Milujeme zvířata a velmi dobře rozumíme tomu, že byste raději vzali své věrné zvíře na dovolenou, než ho nechali samotné doma. Proto jsou domácí mazlíčci víc než vítané. Dejte nám vědět předem, že přijedete se svým věrným společníkem a my i pro něj připravíme nějaké překvapení, aby se zde cítil jako doma.

Bovei
Dolní Dvůr 120,
54342 Dolní Dvůr,
Česká republika

Rezervace
+420 774 317 682
info@bovei.eu

Bovei